top of page

TERARYUM

Küçük, orta ve büyük teraryum seçenekleri ile, kişi başı olarak ücretlendirilir. 

ZUMBA

Sertifikalı Zumba eğitmenimiz ile, hem eğlenceli figürler öğreniyor, hem de sıkıcı aktivitelerinize bambaşka bir boyut kazandırıyorsunuz.

HAKA

Böyle farklı bir workshop görmediğinize eminiz!

Sertifikalı Haka eğitmenimizden, Haka dansının tarihçesini ve temel Haka hareketlerini öğrenirken, şirketinizle ilgili mesaj ve kelimeleri de bu dansa entegre edebilirsiniz.

ÇANTA & T-SHIRT & AYAKKABI BOYAMA

Çanta, t-shirt, ayakkabı, taş vb. akla gelebilecek her türden obje üzerine boyama workshopları ile, hem keyifli zaman geçirip hem de kendi el emeğiniz ile size özel eşyalar yaratabilirsiniz. 

KARİKATÜR

"Karikatür çizmek kim, ben kim, valla hiç beceremem" diyenlere, hiç bilmedikleri bir yeteneklerini keşfettiriyoruz!

Eğitmenimiz temel karikatür çizim tekniklerini öğrettikten sonra, hayal dünyanız ile sizi buluşturuyor.

TAKI

Takıyı takmak zaten güzel de, bir de kendi ellerinle yapması daha bir başka! Eğitmenimiz eşliğinde şık ve rengarenk takılar üretmek artık çok kolay.

YOGA & NEFES 

& PİLATES

Hayatın yoğun temposundan kaçıp biraz nefes almam gerek diyenler bu workshoplarda buluşuyor. Profesyonel eğitmen eşliğinde, Yoga'nın veya Pilates'in temellerini öğrenmek artık çok kolay!

HEYKEL

İçinizdeki sanatkârı ortaya çıkartmaya hazır mısınız?

Fırınlama gerektirmeden, ortamı kirletmeden, istediğiniz her mekanda gerçekleştirebileceğimiz heykel workshop ile, katılımcılar kendilerine 'elleriyle' hoş birer anı yaratıyorlar. 

STRING ART

İpliklerle neler yapabileceğinize sizi bile şaşırtacak, yeni nesil String Art workshop ile farklı bir aktivite deneyimi sunuyoruz.

bottom of page