top of page

Kurumsal Teknolojik Aktiviteler

Eventik, kurumsal firmaların şirket içi etkinliklerine & dönem sonu toplantılarına ek olarak, aynı zamanda kongre ve fuarlardaki pazarlama ve tanıtım amaçlı stantlarına özel onlarca teknolojik aktivite ve elektronik makine oyunu vb. seçeneği sunmaktadır. Fuaye ve coffee breakler için, özel yazılım ve brandingli robotlar, VR oyunları, fotoğraf aktiviteleri gibi birçok  ürün seçeneği mevcuttur. 

Tüm aktivite malzemelerimiz demonte halde ve portatiftir; hem indoor hem de outdoor etkinliklerinizde hızlıca kurulum-söküm yapılmaktadır. İstanbul, Sapanca, Antalya, Bodrum gibi popüler etkinlik lokasyonları başta olmak üzere, Türkiye'nin her yerinde ve Kıbrıs'ta da anahtar teslim hizmet vermekteyiz. 

Popüler Teknolojik Aktiviteler

Prorobot foto örnek 2.jpeg
robot foto (6).jpg

Multi Robot
(Özel Yazılım)

360 Video Booth
(Slowmo Video)

360 Gif Booth.jpg
Picture2.jpg

Bu çok amaçlı insansı interaktif robotumuz, tanıtım elemanı olarak tanımladığınız metinleri gün boyu tekrarlayabilir, canlı diyalog kurabilir, fotoğraf çekip mail olarak atabilir, gezinebilir, dans edebilir, anket yapabilir...

 

Yani toplantı coffee-breakleri, fuaye alanları ve kongre/fuar stant etkinliklerinin yapay zekalı, pelerinsiz kahramanı Multi Robot olabilir!

Katılımcıların, 360 derece otomatik dönen mekanizma üzerine çıkarak hareketli poz verdikleri keyifli bir photobooth / videobooth aktivitesidir. Verilen eğlenceli pozlar Gif’e dönüştürüldükten sonra anında katılımcıların telefonuna atılabilmektedir. Özel yazılım üzerinden, firmaya özel logo branding uygulaması da yapılır.


Dilerseniz, fuaye alanındaki brandingli bir backdrop önünde tasarım konumlandırarak görüntü alabilirsiniz.

vr aktivite.jpg
VR Kafa Gol foto (1).jpeg

VR Aktiviteleri
(Sanal Gerçeklik)

mixibike foto 1.jpg
mixibike foto 2.jpg

Mixibike 
(Smoothie Bisiklet)

Sanal gerçeklik gözlüğüyle oynanan VR oyunlarımız, farklı VR oyun seçenekleri sunan eğlenceli teknolojik aktivitedir. Roller Coaster oyunundan kayağa, futboldan basketbola, okçuluğa vb. birçok farklı oyun seçeneğini içinde barındırmaktadır.

Talep edilmesi durumunda firma logonuzu da içeren, özel yazılım projeler de geliştirilebilmektedir.

Bu bisiklet Smoothie yapıyor! Etkinlik hostesimizin sunacağı seçenekler içinden istediğiniz malzemeleri seçiyorsunuz, bisikletin üzerine biniyor ve pedalları çevirerek kendi içeceğinizi 1 dakika içinde bizzat yapıyor, afiyetle içiyorsunuz!

 

Dilerseniz, teker kapağında firmanıza ait branding de yapılabilmektedir.

reflex exam ornek foto.jpg
IMG_20221130_111050.jpg

Reflex Exam
(Butonlu Bilgi Yarışması)

focus challenge 2.jpg
focus challenge örnek foto (3).jpg

Focus Challenge
(Beyin Gücü Aktivitesi)

Reflex Exam’de, hızlı refleksleriniz ile oyun paneli üzerindeki butonlara basarak doğru cevabı en kısa sürede bulmalı ve en yüksek puanı almaya çalışmalısınız.

Yazılım içindeki soruların bir kısmı firmaya özel olabilmektedir. 
Ayrıca oyun paneli üzerinde ve yazılım içinde firmaya özel branding alanı mevcuttur.

Bu aktivitede beyninizin yapabileceklerine şaşıracaksınız! Başa takılan özel sinyal okuyucu cihazlar ile, taraflardan hangisinin odaklanma gücü daha fazla ise, havada duran objeyi karşı tarafa en kısa sürede itmeyi başarıyor.


Üstelik, yazılım içine de oyun kiosku üzerine de komple firmanızın branding yapılabilir.

bobble head -.jpg
bobble head (2).jpg

Bobble Head
(Sallanan Kafalar)

mirrorbooth foto -.jpg
mirrorbooth foto 2.webp

Mirrorbooth - Photobooth vb. Fotoğraf Aktiviteleri

Bu sallanan kafalar tamamen size özel!

Etkinlikten yararlanacak katılımcılara, evlerinin baş köşesinde saklamak isteyecekleri unutulmaz bir anı hediye etmek artık çok kolay.

Bu üründe gövde tasarımı tamamen firmaya özel olarak yapılabilmektedir.

Bu eğlenceli foto kioskların size bazı sürprizleri var.

Eğlenceli objeler ile aynanın karşısına geçip, poz verdikten sonra hızlıca fotoğraflarınızın brandingli çıktılarını alabileceğiniz bir fotoğraf aktivitesidir.

Üstelik çıktı verilen fotoğraf kağıtlarında, firmaya özel çerçeve tasarımı da yapılabilmektedir.

Ve çok daha fazlası...

Teklif Al   /   Get a Quote

Kurumsal etkinlik seçeneklerimiz içerisinden talep ettiğiniz herhangi bir ürün için bize ulaşın, en kısa sürede size dönüş yapalım!

Tesekkürler!
bottom of page